Trump destekçisi, Biden'ın öldüğünü savundu: "Şu anda ABD Başkanı'nı Jim Carrey canlandırıyor"

"Aman Tanrım"

Eski ABD Başkanı Donald Trump'ın destekçilerinden biri, ABD Başkanı Joe Biden'ın öldüğünü ve ünlü Hollywood yıldızlarının Biden'ı taklit ettiğini öne sürdü.

Komedyen ve oyuncu Jason Selvig, Trump'ın cumartesi günü Ohio eyaletindeki Delaware County'de düzenlediği mitinge katılan bir kişiyle röportaj yaptı.

Kimliği açıklanmayan kadın, röportajda Biden'ın öldüğünü ve ünlü kişilerin maske takarak ABD Başkanı taklidi yaptığını savundu.

Trump taraftarı kadın, röportajda şu anda Biden'ın hayatta olmadığına inandığını belirterek "Halkı uyandırmaya çalışma işini gayet iyi şekilde yapan kişi, maske giyen bir aktör" dedi.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Kadın daha sonra Jim Carrey'nin bu aktörlerden biri olduğunu ileri sürerek "Şu anda Biden rolü yapan birkaç farklı kişi var. Uçağa binerken merdivenlerde takılıp düştüğünde, ben bu kişinin Jim Carrey olduğunu düşünmüştüm. Onun bu aktörlerden biri olduğunu duydum" ifadelerini kullandı.

Geçen yıl Biden, ABD Başkanlarını taşıyan özel Air Force One uçağına binmek için merdivenlerden çıkarken üç kez takılarak düşmüş, görüntüler viral hale gelmişti.

Trump destekçisi kadın, röportajın devamında Bir Zamanlar Amerika ve Casino'yla tanınan aktör James Wood'un da "maske takarak Biden kılığına büründüğünü" öne sürdü.

Carrey ise Twitter hesabında röportajın videosuna "Aman Tanrım" yorumunu yaptı.
 


Salak ile Avanak, Truman Show ve Maske'deki rolleriyle hafızalara kazınan Carrey, 2020'de ABD'nin ünlük talk-show programlarından SNL'deki skeçlerde 6 bölüm boyunca Biden'ı canlandırmıştı.

SNL'de Biden'ı canlandıran diğer ünlüler arasında Kevin Nealon, Woody Harrelson, Jason Sudeikis ve John Mulaney de yer alıyor.Independent Türkçe, Newsweek, The Wrap

Derleyen: Yasin Sofuoğlu

DAHA FAZLA HABER OKU