Maggie Gyllenhaal filmdeki seks sahneleri yüzünden eşini oyuncu kadrosuna almak istememiş

Sarsgaard, Gyllenhaal'un yeni dramasında İrlandalı oyuncu Jessie Buckley'le seks sahnelerinde rol alıyor

Maggie Gyllenhaal, başka bir oyuncuyla olan seks sahnelerini yönetmesi anlamına geleceği için filminde kocası Peter Sarsgaard'a rol vermekten endişe duyduğunu söyledi.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Gyllenhaal'un yönetmenliğini yaptığı yakında çıkacak The Lost Daughter, Elena Ferrante'nin aynı adı taşıyan 2006 tarihli romanından uyarlandı.

Oyuncu-yönetmen, The Telegraph'a yakın zamanda verdiği röportajda filmin oyuncu seçimi sürecinde karşılaştığı zorluklardan bahsetti.

Gyllenhaal, Profesör Hardy rolünü kocası Sarsgaard'a vermek istediğini bildiğini fakat bu kararda tereddüt ettiğini çünkü rolü ona vermenin, Lena karakterini oynayan Jessie Buckley'le kocasının seks sahnelerini yönetmesi anlamına geleceğini söyledi.

Kendi kendime, "Kocamın bu zeki, genç ve güzel aktris için arzu nesnesini oynadığı bir durumu gerçekten yaratmak istiyor muyum?" diye düşündüm.

Fakat 44 yaşındaki Gyllenhaal, endişelerine rağmen Sarsgaard'ı kadroya katmaya karar verdi.

Gyllenhaal şöyle dedi:

Her türlü sevinç ve zorlukla birlikte 20 yıldır birlikteydik ve kimsenin bu rolü onun gibi canlandıramayacağını biliyordum.

Demek istediğim, o karşı konulmazdır ve karakterin tam olarak böyle olması gerekiyor. Bu yüzden kendi kendime iyi olacağını söyledim.

Gyllenhaal ve Sarsgaard 2009'dan beri evli. Çiftin iki çocuğu var.

Filmin seks sahnelerinden bahseden Gyllenhaal, bu sahnelerin "ateşli" olduğunu iddia etti.

Ünlü oyuncu, "Seks kaçınılmaz gözüküyor, değil mi?" dedi. Gyllenhaal, bu iki karakter arasındaki kimyanın entelektüel bağlantılarından kaynaklandığını düşündüğünü de sözlerine ekledi.

Gyllenhaal, "Belki de bu kadınlara özgü bir şeydir" dedi.

Ama eğer biri, molekülüne kadar beyninizin nasıl çalıştığını gerçekten anlıyorsa, bundan daha seksi bir şey olamaz.

The Lost Daughter'ın gelecek yıl 7 Ocak'ta vizyona girmesi planlanıyor.*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment/films

Independent Türkçe için çeviren: Onur Bayrakçeken

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU